نصب سوپر ماریو بر روی اندروید

در حال حاضر سوپر ماریو برای آیفون به عنوان برنامه ای منحصر به فرد در اپ استور (App Store) در دسترس است، ولی کاربران اندروید نیز تمایل به نصب بازی سوپر ماریو دارند. این که امروزه چگونه می توانید این بازی را راه اندازی کنید و مواردی را که دانستنشان لازم است مانند تاریخ انتشار این بازی و قیمت آن را به شما آموزش می دهیم.

سوپر ماریو در سپتامبر و هنگام ارائه ی آیفون ۷ به عنوان اولین بازی ماریو برای تلفن ای همراه عرضه شد و در حال حاضر برنامه ای منحصر به فرد در اپ استور می باشد. اما اندروید چه می شود؟! به شما خواهیم گفت که چگونه این بازی را بر روی دستگاه های اندروید راه اندازی کنید.
نینتندو می گوید: بالاخره اتفاق افتاد! ماریو در حال آمدن به گوشی های هوشمند شماست! در این بازی، ماریو به صورت پیش فرض به جلو حرکت می کند و برای پریدن از روی موانع، دوری از دشمنان مزاحم و به دست آوردن پرچم جهت تکمیل هر مرحله، به لمس و ضربه ی کاربر بر روی صفحه وابسته است.
تاریخ انتشار سوپر ماریو در انگلستان برای اندروید و آیفون:
تاریخ انتشار این بازی در انگلستان ۱۵ دسامبر سال ۲۰۱۶ برای آیفون و سال ۲۰۱۷ برای اندروید می باشد.
سوپر ماریو در تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۱۶ در اختیار کاربران آیفون قرار گرفت، اما برای مدت نا معلومی از برنامه های منحصر به فرد اپ استور است.
نینتندو تایید کرده است که سوپر ماریو در سال ۲۰۱۷ در اختیار کاربران اندروید خواهد بود.
چگونه سوپر ماریو را بر روی آیفون اجرا کنیم؟
در حال حاضر این بازی در اپ استور در دسترس است، و متاسفانه تنها با اتصال به اینترنت فعال می باشد.
چگونه سوپر ماریو را بر روی دستگاه های اندروید اجرا کنیم؟ نحوه ی استفاده از برنامه های آیفون بر روی اندروید:
ابتدا باید بابت عنوان گمراه کننده ی این بخش از شما عذر خواهی می کنم. دلیل استفاده از این نام راهنمایی افرادی است که قصد انجام چنین کاری را دارند و در اینترنت در جست و جوی آن می باشند. و به آن ها گفته می شود که این امر تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نیست.
راه حل معمول برای نصب برنامه های اندروید به طور رسمی در دسترس شما نیست. اجرای فایل APK در این مورد صادق نیست. سوپر ماریو برای اندروید ارائه خواهد شد ولی هم اکنون در دسترس نیست. و به این معنی است که هیچ APK سوپر ماریویی به صورت آنلاین موجود نمی باشد. هم چنین iOS از فایل های APK مشابه اندروید استفاده نمی کند.
در گوگل جست و جو کنید که چگونه می توان برنامه های iOS را بر روی اندروید اجرا کرد و با ادعا های متنوعی مبنی بر شبیه ساز آیفون و iOS رو به رو خواهید شد. بار ها واژه های iEMU و Cider را مشاهده خواهید کرد. در حالت تئوری، با نصب و اجرای یکی از این برنامه ها می توانید برنامه ی .ipa سوپر ماریو را دانلود و بر روی اندروید اجرا کنید. متاسفانه هیچ یک از لینک های دانلود iEMU کار نمی کند، و ما حتی قانع نشده ایم که این برنامه وجود خارجی داشته باشد! در بسیاری از مواقع از شما خواسته می شود که برای تکمیل و بررسی اطلاعاتی شخصی را پیش از دانلود این فایل وارد کنید، گرچه هیچ ایده ای ندارید که در حال دانلود چه چیزی هستید! ممکن است یک بد افزار باشد!!
در عین حال که حقیقت داشتن چنین موضوعی بسیار مطلوب است پروژه ای برای عملی کردن این ایده تحت عنوان Cycada به وجود آمد. در سال ۲۰۱۴ این پروژه به عنوان برنامه ای که در نهایت به افراد امکان اجرای برنامه های iOS بر روی اندروید را می دهد تشکیل و اعلام شد. تا کنون اطلاعاتی در مورد مسیر این پروژه در دسترس نیست، ولی قطعا امروزه دانلود آن برای عموم میسر نیست؛ پس با گفته های اشتباه افراد فریب نخورید!

منبع: faceit